Listy z podziałem na klasy

LISTA KLASY I A

2020/2021

 

Lp. Nazwisko i imię

 

1. Baran Natalia
2. Bielecka Zuzanna
3. Bisztyga Weronika
4. Dobranowska Kaja
5. Grabowski Maurycy
6. Gradzik Karolina
7. Grzyb Justyna
8. Heinze Sandra
9. Kozłowski Marcin
10. Kuźma Marek
11. Niedziela Anna
12. Ożóg Magdalena
13. Różowska Kornelia
14. Stępień Anna

                                 

                           

LISTA KLASY I B

2020/2021

 

Lp. Nazwisko i imię

 

1. Bąk Alina
2. Bodzenta Dominika
3. Dubiel Adrianna
4. Fryt Nikola
5. Grzybek Zuzanna
6. Mamutov Ihor
7. Martynowicz Mateusz
8. Morasiewicz Liwia
9. Rafacz Karol
10. Rosiewicz Konrad
11. Skrzyszowska Aleksandra
12. Włodarkiewicz Jakub
13. Żak Klaudia


LISTA KLASY I C

2020/2021                          

Lp. Nazwisko i imię

 

Grupa

ćwiczeniowa

1. Baliś Krzysztof C1
2. Czaplicki Mariusz C2
3. Gotkiewicz Mateusz C1
4. Grabowski Adrian C2
5. Grabiec Klaudia C1
6. Jarema Monika C2
7. Kubatek Kamil C1
8. Kubik Aneta C2
9. Łękawska Wiktoria C1
10. Mishchuk Diana C2
11. Płachno Marcin C1
12. Podolska – Kasprzyk Anna C2
13. Podufalski Dawid C1
14. Pukal Rafał C2
15. Skrzypińska Patrycja C2
16. Strzebońska Maria C2
17. Szewczuk Maciej C1
18. Taborska Sabina C1
19. Urbańczyk Sara C2
20. Zelent Sławomir C1

 

 

LISTA KLASY II A

2020/2021

                              

Lp. Nazwisko i imię

 

1.              Bal Oleksandr
2.              Drzewiecka Sylwia
3.              Jasica Patrycja
4.              Jose Edyta
5.              Jose Rejit
6.              Kopeć Dawid
7.              Kowalska Aleksandra
8.              Krukar Grzegorz
9.              Kwedyczenko Maciej
10.            Majeran Bartłomiej
11.            Morawa Tomasz
12.            Popiela Maciej
13.            Twórz Magdalena
14.            Wandzilak Małgorzata
15.            Żychiewicz Jakub

 

LISTA KLASY II B

2020/2021

                                 

Lp. Nazwisko i imię

 

1.              Czubska Diana
2.              Janusiewicz Karol
3.              Majeran Radosław
4.              Malik Magdalena
5.              Paluszkiewicz Jakub
6.              Piotrowska Katarzyna
7.              Podolska Emilia
8.              Romanowska Aleksandra
9.              Szerla Katarzyna
10.            Szumna Natalia
11.            Turek Paulina
12.            Węgrzyn Martyna
13.            Węgrzyn Monika
14.            Zaremba Paweł

 

LISTA KLASY II C

2020/2021

 

Lp. Nazwisko i imię

 

1.              Babiarz Katarzyna
2.              Doppler Natalia
3.              Fleituch Anna
4.              Grzybowski Konrad
5.              Jackiewicz Karolina
6.              Jamiński Dariusz
7.              Kosowski Sławomir
8.              Latańska – Wełnicka Beata
9.              Poręba Krystian
10.            Soszyńska Elżbieta
11.            Szostak Paweł
12.            Tatara Anna
13.            Żurek Piotr

 

LISTA KLASY II D

2020/2021

 

Lp. Nazwisko i imię

 

1.              Batko Patrycja
2.              Bojanowska Katarzyna
3.              Dziedzic Halina
4.              Dziurzyński Bartłomiej
5.              Jach Karolina
6.              Król Artur
7.              Krusiec Karolina
8.              Makharynets Mariia
9.              Sarama Magdalena
10.            Szarlej Tomasz
11.            Szloch Weronika
12.            Trojański Maciej
13.            Wesołowska Karolina
14.            Wódz Sebastian

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY