Projekt Unijny

Szkoła

Dyrektor Renata Żukiewicz-Topa

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających stronę internetową Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego nr 2 w Krakowie.

Nazywam się Renata Żukiewicz–Topa i jestem dyrektorką tej szkoły.

W Krakowskiej Szkole Masażu, bo tak nazywana jest nasza szkoła, od ponad 60 – ciu lat kształci się młodzież niewidoma i słabowidząca wraz z osobami widzącymi.

Nasza szkoła posiada wielkie tradycje oraz prestiż. Pracownicy z dumą i poczuciem misji dbają to, by każdy uczeń był bezpieczny, czuł się dobrze, posiadał odpowiednią wiedzę, oraz doskonale i na najwyższym poziomie przygotowany był do pracy zawodowej jako technik masażysta i by szkoła spełniała oczekiwania uczniów w zakresie rehabilitacji fizycznej i psychicznej.

Motto szkoły zaczerpnięte z homilii wygłoszonej przez Ojca Świętego Jana Pawla II podczas pierwszej pielgrzymki do Polski:

Człowiek jest wielki
Nie przez to co ma,
Nie przez to kim jest,
Lecz przez to czym dzieli się z innymi.

w sposób perfekcyjny oddaje idee zamierzeń wychowawczych i dydaktycznych szkoły.

Mimo, że światem rządzi pieniądz, są inne, cenniejsze wartości – wartości nieprzemijajace, dające satysfakcję i zadowolenie.
Możliwosci leczenia i pomagania ludziom chorym, potrzebującym jest jedną z tych wartości i w nią wyposażamy naszych uczniów.

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY