Projekt Unijny

Internat

Internat stanowi integralną część Szkoły Policealnej Integracyjnej Masażu Leczniczego i jest zlokalizowany w tym samym budynku. Jest placówką opieki całkowitej, ale okresowej. Przyjmujemy młodzież z terenów całej Polski na czas trwania zajęć szkolnych, to jest od września do czerwca.
Pokój w internacie

Internat dysponuje 63 miejscami w pokojach trzy i cztero osobowych na trzech kolejnych piętrach budynku.

Na każdym piętrze znajdują się sanitariaty: toalety, prysznice, umywalnie. Do dyspozycji mieszkańców internatu są również pralnie wyposażone w pralki automatyczne. Żywienie młodzieży odbywa się w stołówce na parterze budynku.

Na terenie internatu młodzież może spędzać czas wolny w świetlicy z telewizorem i pianinem.

W ciągu dwuletniego pobytu w internacie młodzież ma okazje do rozwijania własnych zainteresowań i korzystania z dóbr kulturalnych Krakowa. Przynajmniej raz w miesiącu organizowane jest wyjście do teatru, operetki, filharmonii, muzeum, na ciekawe wystawy. Dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki organizowane w celu poznania zabytków i architektury Krakowa.

Tradycją stalo się również zapraszanie do internatu twórców krakowskiej kultury. Wiele razy gościł juz u nas p. M. Daniec, p. A. Sikorowski z rodziną, p. J. Budziaszek, p. A. Dymna. Na terenie internatu organizowane są również wieczory poetycko- muzyczne oraz imprezy o charakterze obrządkowym (Wieczór Wigilijny) oraz okolicznościowym (urodziny oraz imieniny mieszkańców internatu, Andrzejki, Bal Karnawałowy). Co roku młodzież ma okazję zaprezentować swoje różnorodne uzdolnienia biorąc udział w Przeglądzie Dorobku Artystycznego Internatów i Burs.

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY