XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Lat 60 i 70

W dniach 19-20 czerwca 2019 w Wyszkowie, tradycyjnie w Boże Ciało, odbędzie się XXVI Ogólnopolski Festiwal Piosenki Lat 60 i 70 pt. „Powróćmy do piękna w słowie i muzyce” popularyzujący polską twórczość słowno-muzyczną (piosenkę), oraz polskich autorów i kompozytorów tworzących w latach 60 i 70.

W festiwalu zgodnie z tradycją i regulaminem wystąpi młodzież od lat 14, która w nowych aranżacjach będzie śpiewać ponadczasowe, wspaniałe piosenki, które młode pokolenie powinno dogłębniej poznać z racji ich piękna.

W przeddzień festiwalu odbędzie się spotkanie artystyczne (warsztaty). Uczestnicy, którzy wezmą w nich udział spotkają się z Kierownictwem Artystycznym Festiwalu, którzy jednocześnie pełnić będą rolę jurorów festiwalu: Markiem Gaszyńskim, Krzysztofem Heeringiem, Aleksandrem Nowackim, Ryszardem Poznakowskim, Pawłem Sztompke i Ryszardem Wolańskim.

W festiwalu wśród widowni, tak jak w poprzednich latach będą znakomici polscy sportowcy, medaliści olimpijscy, którzy utworzą jury komplementarne, a odbiorcami tego muzycznego wydarzenia będzie międzypokoleniowa publiczność nie tylko z Wyszkowa. Gwiazdą festiwalu będzie Ewa Śnieżanka, a prezenterem Paweł Sztompke i Ryszard Wolański.

Szczegóły dotyczące festiwalu znajdują się na:

www.klub2012.com.pl

a regulamin dot. zgłoszenia uczestnictwa:

http://klub2012.com.pl/docs/festiwal_regulamin.doc

Chętnych zachęcamy do zapoznania się z regulaminem i wzięcia udziału w festiwalu.

Wszak mamy przecież rozśpiewanych masażystów. 🙂

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY