Informacja

Szanowni Państwo, słuchacze i pracownicy MPSM nr 2 w Krakowie,

miniony rok szkolny 2019/2020 był dla nas bardzo dużym wyzwaniem. W marcu zmuszeni byliśmy do zmiany organizacji pracy szkoły. Wymagało to wielkiego zaangażowania, wysiłku i cierpliwości od nas wszystkich. Ponieważ determinacja z każdej strony była bardzo duża udało nam się dotrwać do dnia dzisiejszego. Rozpoczynamy rok szkolny w trochę odmiennych warunkach, ale tradycyjnie. Kształcenie na odległość nie zastąpi bezpośredniego kontaktu słuchacza z nauczycielem, a zwłaszcza na kierunku Technik Masażysta. Edukacja w naszej szkole powinna funkcjonować w sposób zbliżony do tego sprzed pandemii. Oczywiście musimy zachować szczególną ostrożność i od 1 września na terenie szkoły będą obowiązywały specjalnie opracowane procedury bezpieczeństwa związane z występowaniem Covid – 19.

Jeżeli wszyscy będziemy przestrzegać zasad sanitarnych i higienicznych podczas przebywania na terenie szkoły to unikniemy sytuacji zagrożenia chorobą, odizolowaniem, kwarantanną czy zdalnego nauczania.

Życzę wszystkim, aby ten rok szkolny 2020/2021 był spokojny i bezpieczny, a także by obfitował w sukcesy edukacyjne oraz wychowawcze.

Pozdrawiam zdrowo

Renata Żukiewicz – Topa – Dyrektor Małopolskiej Policealnej Szkoły Masażu nr 2  z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie.

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY