Projekt Unijny

Szkoła

Dyrektor Renata Żukiewicz-Topa

Witam serdecznie wszystkich odwiedzających stronę internetową Małopolskiej Policealnej Szkoły Masażu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie.

Nazywam się Renata Żukiewicz–Topa i jestem dyrektorką tej szkoły.

W Krakowskiej Szkole Masażu, bo tak nazywana jest nasza szkoła, od ponad 67  lat kształci się młodzież  i dorośli z niepełnosprawnością wzroku wraz z osobami widzącymi.

Nasza szkoła posiada wielkie tradycje oraz prestiż. Pracownicy z dumą i poczuciem misji dbają o to, by każdy słuchacz był bezpieczny, czuł się dobrze, posiadał odpowiednią wiedzę, oraz doskonale i na najwyższym poziomie przygotowany był do pracy zawodowej jako technik masażysta i by szkoła spełniała oczekiwania słuchaczy w zakresie rehabilitacji fizycznej, społecznej i psychicznej.

Motto szkoły zaczerpnięte z homilii wygłoszonej przez Ojca Świętego Jana Pawła II podczas pierwszej pielgrzymki do Polski:

Człowiek jest wielki
Nie przez to co ma,
Nie przez to kim jest,
Lecz przez to czym dzieli się z innymi.

w sposób perfekcyjny oddaje idee zamierzeń wychowawcz0-opiekuńczych i dydaktycznych szkoły.

Mimo, że światem rządzi pieniądz, są inne, cenniejsze wartości – wartości nieprzemijające, dające satysfakcję i zadowolenie.
Możliwości leczenia i pomagania ludziom chorym, potrzebującym jest jedną z tych wartości i w nią wyposażamy naszych słuchaczy.

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY