Projekt Unijny

Internat

Internat stanowi integralną część Małopolskie Policealnej Szkoły Masażu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie i jest zlokalizowany w tym samym budynku. Jest placówką opieki całkowitej, ale okresowej. Przyjmujemy słuchaczy z terenu całej Polski jak i zagranicy na czas trwania zajęć szkolnych, to jest od września do czerwca.
Pokój w internacie

Internat dysponuje 53 miejscami w pokojach dwu, trzy i cztero osobowych na trzech  piętrach budynku.

Na każdym piętrze znajdują się sanitariaty: toalety, prysznice, umywalnie. Do dyspozycji mieszkańców internatu są również pralnie i suszarnie. Żywienie młodzieży odbywa się w stołówce na parterze budynku.

W ciągu dwuletniego pobytu w internacie słuchacze mają okazje do rozwijania własnych zainteresowań i korzystania z dóbr kulturalnych Krakowa. Przynajmniej raz w miesiącu organizowane jest wyjście do teatru, operetki, filharmonii, muzeum, na ciekawe wystawy. Dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki organizowane w celu poznania zabytków i architektury Krakowa.

Na terenie internatu organizowane są również wieczory poetycko- muzyczne oraz imprezy o charakterze obrządkowym (Wieczór Wigilijny) oraz okolicznościowym (urodziny oraz imieniny mieszkańców internatu, Andrzejki, Bal Karnawałowy). 

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY