Projekt Unijny

Internat

Internat stanowi integralną część Małopolskiej Policealnej Szkoły Masażu nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie i jest zlokalizowany w tym samym budynku. Jest placówką opieki całkowitej, ale okresowej. Przyjmujemy słuchaczy z terenu całej Polski jak i zagranicy na czas trwania zajęć szkolnych, to jest od września do czerwca. W 2022 r. internat przeszedł gruntowny remont.

IMG_0764

Internat dysponuje pokojami 2-3 osobowymi ze wspólnym (dla dwóch pokoi) węzłem sanitarnym – aneksem kuchennym oraz łazienką.  Zapewniamy bardzo wysoki standard, bezpieczne warunki oraz bardzo dobrą bazę lokalową. Nasz Internat posiada pokoje i łazienki dostosowane dla osób niepełnosprawnych

IMG_01.1

 

IMG_0478.1

IMG_0501.1

IMG_0500.1

Do dyspozycji mieszkańców internatu są również pralnie i suszarnie. W budynku szkoły znajduje się również stołówka.

W ciągu dwuletniego pobytu w internacie słuchacze mają okazje do rozwijania własnych zainteresowań i korzystania z dóbr kulturalnych Krakowa. Przynajmniej raz w miesiącu organizowane jest wyjście do teatru, operetki, filharmonii, muzeum, na ciekawe wystawy. Dużym zainteresowaniem cieszą się wycieczki organizowane w celu poznania zabytków i architektury Krakowa.

Na terenie internatu organizowane są również wieczory poetycko- muzyczne oraz imprezy o charakterze obrządkowym (Wieczór Wigilijny) oraz okolicznościowym (urodziny oraz imieniny mieszkańców internatu, Andrzejki, Bal Karnawałowy). 

SZKOŁA BEZPŁATNA

MATURA NIE WYMAGANA

BEZ OGRANICZENIA WIEKOWEGO

PONADPROGRAMOWE KURSY DOSZKALAJĄCE

PRAKTYKI W PLACÓWKACH SŁUŻBY ZDROWIA

INTERNAT I STOŁÓWKA W BUDYNKU SZKOŁY