Logotyp 70 lat MPSM

Małopolska Policealna Szkoła Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Logotyp 70 lat MPSM

Małopolska Policealna Szkoła Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Strefa kandydata

Zostań uczniem szkoły masażu z 70-letnim doświadczeniem w edukacji profesjonalistów.

Zapraszamy do podjęcia nauki w przyszłym roku 2024-2025!

Krakowska Szkoła Masażu – Czekamy na Ciebie!

Chciałbyś zdobyć nową umiejętność, która nie tylko pozwoli Ci pomagać innym, ale także przyniesie Ci satysfakcję i wspaniałe perspektywy zawodowe? Zapraszamy do naszej Szkoły, gdzie od 70  lat  kształci się zarówno młodzież jak i dorośli.
Nie wymagamy matury a nasza Szkoła jest całkowicie bezpłatna.

Dlaczego warto uczyć się masażu?

Masaż to znacznie więcej niż tylko relaksująca sesja. Ma on dobroczynne właściwości dla ciała i umysłu. Masaż łagodzi napięcie mięśniowe, pomaga w redukcji stresu oraz wzmacnia układ odpornościowy. Jest to skuteczna metoda wspomagająca leczenie różnych dolegliwości, w tym przewlekłego bólu mięśni, bólu pleców czy głowy.

W dzisiejszym świecie, w którym stres i napięcie są powszechne, rośnie potrzeba usług związanych z masażem. Coraz więcej osób docenia korzyści zdrowotne i relaksacyjne wynikające z masażu, co przekłada się na rosnące zapotrzebowanie na wykwalifikowanych masażystów. Wybierając naukę w naszej szkole otwierasz sobie drzwi do ścieżki zawodowej w rozwijającej się branży terapeutycznej, wellness i spa.

Bycie masażystą to nie tylko praca, ale także pasja. W tym zawodzie codziennie masz okazję wpływać na dobre samopoczucie ludzi, przynosząc im ulgę i odprężenie. Praca masażysty daje poczucie spełnienia i satysfakcji.

Dlaczego warto wybrać naszą Szkołę Masażu?

Nasza szkoła może się pochwalić wykwalifikowanym zespołem nauczycieli, którzy posiadają szeroką wiedzę teoretyczną i praktyczną. Nasi nauczyciele podzielą się z Tobą swoim doświadczeniem i pomogą Ci opanować techniki masażu na wysokim poziomie. Niezależnie od tego, czy jesteś początkujący, czy masz już pewne doświadczenie w masażu, jesteśmy tu dla Ciebie. Zajęcia obejmują zarówno teorię, jak i praktykę, aby zapewnić Ci solidne podstawy i umiejętności. Praktyki organizujemy w renomowanych, krakowskich placówkach służby zdrowia takich jak:

– Szpital Specjalistyczny im. J. Dietla,
– Małopolski Szpital Ortopedyczno – Rehabilitacyjny im. prof. Bogusława Frańczuka,
– Przychodnia Specjalistyczna “MED-SKARPA” i inne.

Ponad to możesz wziąć udział w bezpłatnych, wakacyjnych stażach, za które otrzymasz wynagrodzenie oraz rozmaitych, bezpłatnych kursach doszkalających. W tym w kursie na prawo jazdy kat. B!

Po ukończeniu nauki i zdaniu egzaminu zawodowego otrzymasz dyplom, świadectwo oraz certyfikat, zarówno w języku polskim jak i angielskim,

Skontaktuj się z nami pod numerem telefonu 12 6385661 lub odwiedź naszą stronę internetową www.mpsm.edu.pl, aby uzyskać więcej informacji i złożyć dokumenty. REKRUTACJA – DOKUMENTY.

Dołącz do nas!

Aktualności:

Dzień otwarty 22.03.2024r

22 marca br. w godzinach od 10:00 do 14:00 pokażemy zainteresowanym osobom jak wygląda nauka masażu w praktyce. Będzie możliwość oglądania lekcji i zadawania pytań, zarówno nauczycielowi, jak i słuchaczom.  Licealisto! Przyjdź sam, lub całą klasą, bo technik masażysta...

Informacja dla słuchaczy bez miejsca w internacie

Przed rozpoczęciem roku szkolnego należy zaopatrzyć się w: 2 bluzy z krótkim ze spodniami lub spódnicą w kolorze obowiązującym w służbie zdrowia, zmienne obuwie używane w służbie zdrowia (można nabyć po rozpoczęciu roku szkolnego w pierwszym miesiącu nauki po...

Informacja dla słuchaczy z miejscem w internacie

Do internatu szkoły, celem zakwaterowania można przyjeżdżać od 03.09.2023 r. od godz. 12:00. Należy przywieźć ze sobą: dowód osobisty, obuwie zmienne do internatu, duży ręcznik kąpielowy na zajęcia z masażu (jednolity kolor bez wzorów), bielizna pościelowa (poszewka,...