Logotyp 70 lat MPSM

Małopolska Policealna Szkoła Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Logotyp 70 lat MPSM

Małopolska Policealna Szkoła Masażu Nr 2 z Oddziałami Integracyjnymi w Krakowie

Trenuj z wojskiem – czwarta edycja – Ministerstwo Obrony Narodowej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)

 

Na terenie naszego województwa takie szkolenie odbędzie się 23.09.2023 r. w 6 Batalionie Logistycznym (Kraków), szkolenie jest bezpłatnie i trwa ok 8 godzin.

 

,, Projekt bezpłatnych szkoleń wojskowych w całej Polsce wraca już od września i potrwa do końca października. Hasłem tej edycji jest „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”.

 

Otwieramy się jeszcze szerzej i zapraszamy do udziału ochotników indywidualnych, ale przede wszystkim grupy. Mogą to być dowolne środowiska – urzędy, stowarzyszenia, związki, zakłady pracy, firmy, kluby, itd. Wszyscy będą mile widziani w naszych jednostkach wojskowych.

Przez 8 tygodni (od 9 września do 28 października), co sobota, wojskowi instruktorzy będą zapoznawać chętnych z podstawami: obsługi broni, zasad przetrwania, walki w bliskim kontakcie, pomocy medycznej, zachowania podczas alarmu i wielu innych. Na 8 godzinne szkolenie można się zgłosić w każdej chwili i w dowolny sposób – wystarczy imię, nazwisko, wiek i kontakt. Grupy mogą zgłaszać ich liderzy i opiekunowie. Zapraszamy wszystkich chętnych w wieku od 15 do 65 lat z polskim (tylko) obywatelstwem. Zapewniamy profesjonalne szkolenie, ubezpieczenie, wyżywienie, ale też świetną, sobotnią rozrywkę i przygodę z Wojskiem Polskim.

Zapraszamy do kontaktu i zgłoszeń. Gwarantujemy, że będzie warto i nie będzie nudno.

***

„Trenuj z wojskiem” to podstawowe, krótkie (8-godzinne), bezpłatne, profesjonalne przeszkolenie wojskowe. Prowadzone w jednostkach wojskowych przez wykwalifikowany personel wojskowy. To inicjatywa prospołeczna i proobronna.

***

„Trenuj z wojskiem – sam i w grupie” jest już 4. edycją tego projektu. Do tej pory w naszych szkoleniach wzięło udział prawie 20 tys. Polaków. Warto pokreślić, że ponad 98% uczestników wyraża zadowolenie z uczestnictwa w szkoleniu i wskazuje, że spełniło ich oczekiwania. A 99% zamierza polecić je swoim bliskim i znajomym.’’

 

 

JAWNE

 

Szanowni Państwo!

 

Zachęcam do udziału oraz propagowania projektu „Trenuj z wojskiem” Jest to już IV edycja, tym razem skierowana również do zorganizowanych grup pod hasłem: „Trenuj z wojskiem – sam i w grupie”.

Szczegółowe informacje znajduję się na stronie internetowej MON, którą przesyłam państwu poniżej. Równocześnie informuję, iż na terenie naszego województwa takie szkolenie odbędzie się 23.09 w 6 Batalionie Logistycznym (Kraków), szkolenie jest bezpłatnie i trwa ok 8 godzin.

 

Serdecznie zapraszam

 

Z poważaniem

Por. Zbigniew Czapik Zbigniew

Szef Sekcji Promocji   

 

Trenuj z wojskiem – czwarta edycja – Ministerstwo Obrony Narodowej – Portal Gov.pl (www.gov.pl)